Helen Doron

Helen Doron bir annedir ve İngilizce öğretiminde yarattığı sistem çocuklar tarafından çok sevilmiştir. Helen Doron'un neşeli ve canlı dersleri çocukların duygusal, bedensel, zihinsel gelişimlerini harekete geçiriyor. Bugün 36 ülkede 700'ün üzerinde öğrenim merkezi ve bir milyonun üzerinde çocuk İngilizceyi Helen Doron metodu ile ana dilleri düzeyinde öğreniyor.

Helen Doron’un 2 yaşından sonra başlanan İngilizce yoğun Milli Eğitim müfredatını takip eden ebeveynsiz gidilen bir anaokulu programı ve ayrıca İngilizce kurs programı olmasının yanında ebeveynle gidilen Baby’s Best Start adı verilen 3 – 22 aylık bebekler için tasarlanmış oyun grubu mantığında bir geliştirme programı da vardır. Daha büyük bebekler de katılabilir, aylarına ve gelişimlerine göre sınıflara yönlendirilirler.

Program, haftada iki gün birer saatlik dersler halinde öğrenim merkezlerinde verilmektedir. Bebeklerin, ebeveynleri veya bir büyükleri ile katıldıkları bu programda İngilizce şarkılar, oyunlar ve çeşitli alıştırmalar eşliğinde zihinsel, fiziksel, sosyal, duygusal gelişimlerinin yanısıra müzik, erken okuma, İngilizce ve dil gelişimlerinin de desteklenmesi hedeflenir. Kayıt dönemlik olarak yapılmaktadır.


     Gazipaşa Şube:

    Reşatbey Mah. 62029 Sk. No:7/A Seyhan – ADANA

    444 88 01

   www.agk88.com/tr/helen-doron

 
     Güzelyalı Şube:

    Güzelyalı Mah. 81116 Sk. No:16 Çukurova – ADANA

    444 88 01

   www.agk88.com/tr/helen-doron

 
     Basınköy Şube:

    Belediye Evleri Mah. 84186 Sk. Çukurova – ADANA

    444 88 01

   www.agk88.com/tr/helen-doron

 

Yorum yazın