Bambi Kids Cafe

2019 yılı Temmuz ayında Turgut Özal Bulvarı civarında açılan Bambi Kids Cafe, açık renkleri ve güzel dekorasyonuyla çocuklara ve ebeveynlerine sıcak bir ortam sunmaktadır.

Bambi Kids Cafe’de hem eğitsel açıdan, hem eğlence açısından farklı etkinlikleri bir arada bulabileceksiniz. Oyuncakların çoğu ahşap, eğitici ve çocuklar için sağlıklı malzemelerden oluşmaktadır. Masa aktivitelerinin de çokça uygulanacağı oyun evi, saatlik oyun alanı kullanımı yanı sıra aylık paketlerde sunmaktadır. (5 gün 3’er saat, 3 gün 3’er saat ve 24 saatlik gibi)

1-10 yaş arası çocuklara hitap eden Bambi Kids’te çocuğunuz oyun alanında keyifli vakit geçirirken siz kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Kitaplar, boyamalar, top havuzu, trambolin, mutfak oyuncakları, puzzle oyuncakları, Legolar gibi birçok etkinlik çocukları beklemektedir.

Yazın 9:30-20:30 saatleri arasında hizmet verirken, kışın 9:00-19:00 saatlerinde hizmet vermektedir. Çeşitli saatlik öğrenme temelli atölyeler, uzman kişilerden ebeveynlere yönelik seminerler düzenlenmekte olup, eğlenceli konsept doğum günü kutlamaları için de tercih edilen bir mekandır.

Kafe bölümünde çok çeşitli kahve ve içecek çeşitlerinin yanı sıra, mantı, içli köfte, hamburger gibi el emeği yiyecek ürünleri de bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak ve güncel fiyat bilgisini öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.


   Güzelyalı mah. 81061 sok.(Eyvan Kebap'ın yan sokağı) 01170 Çukurova – ADANA

    0 (322) 205 05 05 / 0 (552) 501 54 05