Çocuk O Kids Club

Çocuk O Anaokulları’nın kardeşi olan “Çocuk O Kids Club” Mart 2018’de Aliya İzzet Begoviç Bulvarı’nda açıldı. Özlem ve Uğur Uluğsu, anne ve baba olarak ebeveynlerin çocukları ile daha kaliteli vakit geçirebilmelerini hedeflediler. Çocuk O Kids Club 3 bölümden oluşmaktadır. Oyun evi, kafe ve doğum günü bölümü. Oyun alanı bölümü 0-10 yaş çocuklara hitap etmektedir ve çocuk gelişimi mezunu öğretmenler gözetiminde çocuklar keyifli vakit geçirmektedirler. 0-2 yaşa özel dokun-hisset oyun alanı mevcuttur. Oyun Evi’nde 7 farklı atölye bulunmaktadır; tamir atölyesi, aile hekimliği, bebek bakım odası, mutfak atölyesi, manav&market, kütüphane ve sanat atölyesi. Ayrıca ebeveynler çocuklarını 3 saate kadar oyun evine emanet edebilmektedirler. Diş buğdayı, babyshower, doğum günü birçok organizasyonun yapılabildiği mekanda, kafe bölümünde kahvaltı, yiyecek, içecek ve tatlı servisi bulunmaktadır.

Hafta içi 09:00-21:00, hafta sonu (Cuma dahil) 09:00-22:00 arası hizmet vermektedir.

Ücret: İlk saat 25 TL olup, sonraki saatler 15 TL'dir. (Kampanya günlerinde fiyatlar değişebildiğinden, gitmeden önce arayarak güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.)


   Gürselpaşa Mah. Aliya İzzet Begoviç Blv. Ziya Batman Sitesii. A Blok No:3/B Seyhan – ADANA

    0 (535) 722 67 17 / 0 (507) 225 19 19

Çocuk O Kids Club” ile ilgili 4 yorum

  1. Güzel bir oyun evi diye düşünülebilir, biz de öyle düşünmüştük. Gittiğimiz her seferde 1 saat daha fazla oyun alanı ücreti almalarına da tepki göstermemiştik, ta ki bulunduğumuz 4 saat toplam süre içinde yemek yemesi ve bizim yanımızda geçirdiği süre göz önüne alınmayarak, bulunduğumuzdan daha fazla süre olan 5 saatlik ücret alan oyunevi. Korkunç ve kaba müşteri yaklaşımları, çocuk 1 saat yemek mi yer, çip mi takalım, ara verdiği saati sözüm ona yazmalarına rağmen siz takip edeceksiniz biz mi takip edeceğiz diyerek kalitelerini ortaya koyan işletme. Yolunacak kaz iseniz hemen gitmenizi tavsiye ederim. Tek kelimeyle berbat ötesi maddiyatçı yaklaşımlarını bonus olarak cebinize koyup dönersiniz.

    1. Alan olarak büyük ve malesef bilgisayara tanımlı fiş sistemiyle çalışıyoruz. Sanırız sistemimiz yanlış anlaşılmış. Biz saatle işleyen çocuk oyun merkeziyiz. Çocuğun giriş çıkış saatlerinin takibi ve bildirilmesi ebeveyne aittir.Aksi halde çocuklarımızın takibini yapmamız işletmemizce mümkün olmamaktadır. Bir cafede 5 saat vakit geçirmekte memnuniyet göstergesidir. Sistemin anlayılmayışından kaynaklı bir memnuniyetsizlik olduğunu düşünerek değerli yorumunuz İçin teşekkür ederiz. Biz daha iyi hizmet vermek için her gün yenilenme çabasındayız. Yine de her zaman bekleriz.

  2. Ogretmenlik mezunu dedikleri kisiler cocuktan anlamiyorlar.. cocuk oyun alni ucindeki boya kutularini gorup boyama yapmak istediginde onlara dokunamazsin onlar atolyede kullaniliyor ve randevulu calisiyor dediler.. bizde o zama bu materyallari atolyede muhavaza edin cocuk istemesin dedik.. cocuk her oyuncagi eline aldiginda disari cikarmasin diye pesinde kosan gorevliler.. tek bildikleri fis aldiniz mi diye cocuk takip etmek.. cocuklari cocuk olarak degil para olarak goren bir yer.. 1 saat icinde 3 kere ne yerdiniz be icersiniz diye sorup durdurular.. bir kere gittim hic begenmedim ve kimseye tavsiye etmem.. sadece mobilya ve cafesi ile goz buyuyorlar..

  3. Çocuğumla geldim ama keşke gelmez olsaydım Adana hiç yakışmıyor çeki düzen lütfen her şey oturma grubu cafe değil

Yorum yazın