Burger Home – Türkmenbaşı

2014 Haziran ayında Turgut Özal’daki merkez şubelerini el yapımı gurme hamburger anlayışıyla açtılar. Çok beğenilen %100 dana etinden hamburgerler, Burger Home’un büyüme kararı almasını sağladı ve 2017 Nisan ayında Türkmenbaşı şubesi açıldı. Merkez şubeye göre daha geniş olan Türkmenbaşı şubesi iki kattan oluşuyor.

İkinci katında ise çok geniş bir çocuk oyun alanı bulunmakta. Küçük evler, büyük otobüs şeklinde aktivite alanı, boyama masaları, sallanan atlar ve çeşitli oyuncaklarla çocukların keyifli vakit geçireceği bir alan. Özellikle Adana’nın yaz günlerinde, klimalı bu oyun alanı çocuklarla tercih edilecek bir mekan olacaktır. Ayrıca doğum günü kutlamak için oyun alanının yanında ayrı bir bölüm bulunmaktadır, yaklaşık 20 çocuk kapasiteli bu bölümde, çocuklar için büyük bir masa ve doğum günü süslemeleri bulunuyor. Pasta ve hamburger ikramlarıyla, geniş oyun alanıyla, çocuklar için burada doğum günü kutlamak eğlenceli olacak.

Hamburgerleri konusunda iddiali olan Burger Home’un kendi sloganları aşağıdaki gibi:
“Hamburger, iki dilim yuvarlak sandviç ekmeği arasına yerleştirilen bir köfteyle yapılan sandviç türü değildir! Lezzetlerimizi tattıkça ne demek istediğimizi anlayacaksın! Burger’ın evindesin ve evet sen de bir gurmesin. HOŞGELDİN ARAMIZA”

Sipariş Hattı: 444 1 399


    Gürselpaşa Mahallesi Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı 77/A SEYHAN - ADANA

    444 1 399

   www.burgerhome.com.tr