Hakkımızda

Merhaba,

Her çocuk özeldir ve çok güzel yeteneklerle dünyaya gelmiştir. Biz ailelerin amacı ise onlara hayat yolculuklarında eşlik etmek, yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak, ilham vermek ve sevgiyle beslemektir. İşte “Adana’da Çocuk Olmak” da tam burada sizin amacınızla kesişmeyi hedefliyor. Gelişim yolculuğundaki çocukların Adana’da yeteneklerini geliştirmelerine destek olacak mekanlar, parklar, kurslar, kütüphaneler, tiyatrolar, etkinlikler, aileleriyle birlikte gidip keyif alacakları yerler gibi pek çok bilgiyi bir arada sunarak, hala internetten düzenli ve güncel bilgiye ulaşmanın zor olduğu Adana’da bu ihtiyacı karşılayarak, hayatınızı kolaylaştırmayı planlıyor.

Ailelerin kafalarına takılan konularda araştırmalar yaparak, röportajlarla, önerilerle ortak fikir paylaşımlarında bulunarak, birlikte büyüyeceğimiz bir platform olmanın hayalini kuruyor. Aslında çocuklu ailelerin hayatlarına dokunup, birbirimize ne kadar benzediğimizi ve birbirimize ilham kaynağı olarak mutluluklarımızı çoğaltabileceğimizi göstermek istiyor.

“Adana’da Çocuk Olmak” çocukların sayfası olmaktan çok ailelerin sayfası olmayı istiyor ve her fikre, görüşe, paylaşıma ve katkıya açık olarak çocuklarımıza ve ailelerine faydalı olmak arzusuyla yayın hayatına başlıyor.

Her çocuk özeldir, Adana’da çocuk olmak güzeldir.