Gymboree Adana

Gymboree Play Music, 1976’da Amerika’da Joan Barnes tarafından kurulmuştur. 0-5 yaş grubu çocuklar için kendine güven ve yaratıcılığı teşvik eden programlar, 30'u geçen ülkede 550 merkezi ile dünya çapında hizmet veriyor. Uzmanlar tarafından hazırlanmış programlarıyla, çocukların yaşlarına uygun aktiviteler yaparak sosyal, bilimsel, fiziksel yeteneklerini oynayarak gelişmeye yardımcı olur.

Adana’da ebeveynli oyun grupları olarak, 6 aydan büyük bebeklere 3 yaşına kadar hizmet veren ve Gündoğdu okulları bünyesinde faaliyet gösteren Gymboree’ye üye olduğunuzda sadece her hafta olan derslerden yararlanmayacak, aynı zamanda Gymboree’den serbest oyun saatleri, ebeveynler için bilgi dokümanları, indirimler ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

Gymboree’de yer alan programların isimleri ve ebeveynli grupların yaş aralıkları şu şekildedir:
Play & Learn (6 ay- 36 ay), Music (6 ay- 36 ay), Art (16 ay – 36 ay), Sports & Fitness (18 ay- 36 ay), Global Kids (28 ay -36 ay), English (16 ay – 36 ay)

Bu derslerden birini, iki veya üç tanesini seçebilir, 45’er dakikalık derslere haftada bir kere çocuğunuzla birlikte gelebilirsiniz.

Mini School Skills ise 22-36 ay arası çocuklar için 10:00-12:00 saatleri arası yukarıda adı geçen derslerin, haftada 2 veya 3 günlük bir programa sığdırılmasıyla oluşturulmuştur. Yani dersleri tek tek seçebilir veya paket program olarak alabilirsiniz.

Play&Learn dersi için ücretsiz deneme dersine katılabilir, hemen akabinde kayıt olursanız %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Dersler 12 haftalık paketler halinde olup, 4 hafta devamsızlık ve 8 haftaya kadar ise dersleri dondurma hakkınız bulunmaktadır.


    Huzurevleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No:211 Çukurova – ADANA

    0 (553) 362 52 55

    www.gymboreeturkey.com