Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti

Anne-Baba-Çocuk İletişiminde Hikayeleştirme Yöntemi

21 Şubat @ 19:30

35 TL

Katılım için @adanadacocukolmak instagram hesabından mesaj atabilir veya merhaba@adanadacocukolmak.com mail adresine mail atabilirsiniz.

Nihal Çalışan Altunsüzer’le ikinci seminerimizi 21 Şubat Perşembe Saat 19:30’da @goofistr ‘te gerçekleştireceğiz. Konumuz “Anne – Baba-Çocuk iletişiminde Hikayeleştirme Yöntemi”.

Seminerimizde neler var?

Beynin dili hikayedir. Bu dili kullanarak, çocuklarımızla kaliteli, eğlenceli ve öğretici zaman geçirebiliriz. Yeni bir konu öğretirken, öğrendiği konuların kalıcılığını artırırken ya da  herhangi bir ortamda olması gerekenleri vurgularken Hikayeleştirme Yöntemini kullanmak çok faydalı olmaktadır. Bu seminerde bu yöntemin püf noktalarını, hangi durumlarda kullanılacağını ve örnek çalışmaları bulacaksınız. Bol uygulamalı ve eğlenceli bir seminer bizleri bekliyor olacak.

Nihal Çalışan Altunsüzer kimdir?

Çukurova Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. Merkezi İstanbul’da olan ICF onaylı Sola Unitas Academy’den 1 yıl süren Profesyonel Yaşam Koçluğu eğitimini başarı ile tamamladı. Öğrenci Koçluğu üzerine uzmanlaştı. Sonrasında Türk Beyin takımından Akıl Oyunları Eğitimcisi ve Temsilcisi eğitimini aldı.Ardından North American University ‘Gifted Student’ Eğitimcisi Eğitimi’ni tamamladı. 5 yıldır faliyet gösteren  @altunzeka_cocuk_atolyesi ‘ni kurdu. Merkezinde Zeka ve Yetenek Koçluğu, Üstün Yetenekli Çocuklar için Koçluk ve tüm çocuklar için eğlenerek öğrenme üzerine faaliyetler yürütmektedir.

Detaylar

Tarih:
21 Şubat
Saat:
19:30
Ücret:
35 TL
Etkinlik Kategorisi:

Mekan

Go Ofis
Türkmenbaşı Blv. 77113 sok. 26/1 Adana (Turgut Özal Blv tarafına giderken, Mavi Blv biraz geçince sağda)
Adana, Türkiye
Telefon:
0531 775 36 66

ÖNEMLİ UYARI: Lütfen tüm etkinliklere gitmeden önce ilgili mekanı arayarak etkinliği teyit ediniz. İptal edilen organizasyonlar bizim sorumluluğumuzda değildir.