Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti

Ebeveyn Kitap Kulübü

28 Şubat @ 19:30

50 TL

Katılım için @adanadacocukolmak instagram hesabından mesaj atabilir veya merhaba@adanadacocukolmak.com mail adresine mail atabilirsiniz.

Psikolojik Danışman Elzem Güçlü Arslan’la “Ebeveyn Kitap Kulübü” ‘nde 8.grubumuzu  YENİ bir kitapla @goofistr ‘de gerçekleştiriyoruz. 

Siz de ebeveynlik ile ilgili kitapları okumayı seviyorsanız ve @elzemgucluarslan ile okuduklarınızın üzerinden geçmek ve konuşmak istiyorsanız sizi de Ebeveyn Kitap Kulübümüze davet ediyoruz.🎈

Küçük bir ipucu ✨ Kitabımız  yeni girdiği bir ortama, yeni deneyimlediği bir duruma alışma konusunda veya iletişimi başlatma konusunda zamana ve desteğe ihtiyaç duyan çocuklara; çocuklarını ve yaşadıkları duyguları daha iyi anlamak isteyen ebeveynlere yönelik.😉

🍀4-8 yaş çocuğu olan ebeveynlerimize yöneliktir. 28 Şubat Perşembe ve 28 Mart Perşembe, saat 19:30’da Go Ofis ‘te gerçekleşecektir. (Go Ofis Adres: Türkmenbaşı Blv. 77113 sok. 26/1 Adana (Turgut Özal Blv tarafına giderken, Mavi Blv biraz geçince sağda))

Ebeveyn Kitap Kulübü ücreti 50 TL’dir.(2 buluşma için toplam ücret) Her buluşmada bir içecek dahildir. (filtre kahve veya çay)

Detaylar

Tarih:
28 Şubat
Saat:
19:30
Ücret:
50 TL
Etkinlik Kategorisi:

Mekan

Go Ofis
Türkmenbaşı Blv. 77113 sok. 26/1 Adana (Turgut Özal Blv tarafına giderken, Mavi Blv biraz geçince sağda)
Adana, Türkiye
Telefon:
0531 775 36 66

ÖNEMLİ UYARI: Lütfen tüm etkinliklere gitmeden önce ilgili mekanı arayarak etkinliği teyit ediniz. İptal edilen organizasyonlar bizim sorumluluğumuzda değildir.