Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti

Kırmızı Çizgi Eğitimi

11 Mayıs @ 13:00

Ücretsiz

UCİM(Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği) 11 Mayıs Cumartesi Saat 13:00’te Kırmızı Çizgi Eğitimini Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenliyor.

Faaliyetlerimizi sürdürürken bazı terimleri, kurum adlarını sık sık telaffuz ediyoruz ve bir istismar vakasıyla karşı karşıya kaldığımızda izlememiz gereken yolu bilmek istiyoruz.

“Kırmızı Çizgi Eğitimi ve Çocuk İzlem Merkezleri (ÇİM) Hakkında Bilgilendirme” eğitimimizde tam da bu konuların üzerinde durarak, çocuk istismarıyla mücadele ederken ihtiyaç duyabileceğimiz bilgiler üzerine konuşacağız. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda daha bilinçli ve sağlam adımlar atmak, öğrendiklerimizi mavi kelebek etkisiyle topluma yaymak adına herkesi etkinliğimize bekliyoruz.

Katılım için instagramdan @gamzeozyedek @leyla.igci @gayezorlukol @nazlakkus @selvidgny hesaplarına mesaj atabilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
11 Mayıs
Saat:
13:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategorisi:

Mekan

Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi
Adana, Türkiye
Telefon:
0322 432 7474

ÖNEMLİ UYARI: Lütfen tüm etkinliklere gitmeden önce ilgili mekanı arayarak etkinliği teyit ediniz. İptal edilen organizasyonlar bizim sorumluluğumuzda değildir.