Ekotepe Organik Yaşam Çiftliği

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte şehrin kalabalığından ve koşuşturmasından uzaklaşmak, iş yaşamının stresinden kurtulmak, doğanın içinde rahatlamak  ve alternatif bir hafta sonu geçirmek isterseniz EKOTEPE tam size göre.

Saat 9:30-13:30 arası hafta içi  “Serpme Kahvaltı”, hafta sonları “Açık Büfe Kahvaltı” hizmeti verilmektedir.(Taze İnek Sütü, Ekotepe Organik Zeytin Çeşitleri, Kaşar, Tulum, Beyaz Peynir, Süzme Yoğurt, Domates, Salatalık, Taze Yeşillikler, Rafadan Organik Köy Tavuğu Yumurtası, Sucuklu Yumurta (masalara servis edilir), Tereyağ, Kaymak, Bal, Tahin-Pekmez, Ev Yapımı Doğal Reçel Çeşitleri, Organik Tam Buğday Unu ile Yapılan Ispanaklı Börek ve Peynirli Sıkma, Organik undan yapılan Yufka Ekmek, Pide, Bazlama, Köy Ekmeği Çeşitleri, Günün Çorbası, Organik Nar Şerbeti, Sınırsız Çay ve Nescafe)

Kışın 9:30-17:30, yazın 9:30-19:30 arası hizmet veren mekanda, kahvaltı sonrası Çiftlik Yemekleri menüsü bulunmaktadır.

Adana merkeze sadece yarım saatlik mesafedeki çiftliK Adana-Karaisalı yolu istikametinde, Salbaş'tan 4 km sonra, Kuzgun köyü mevkiinde bulunmaktadır. Çevresi çam ormanlarıyla kaplı 40 dönümlük organik bir zeytin bahçesinin içinde yerleşik EKOTEPE ÇİFTLİĞİ sizleri doğayla buluşturmak için bekliyor. Organik ürünleri www.ekotepeorganik.com adresinden sipariş verebilirsiniz

Gitmeden önce mutlaka arayarak rezervasyon yaptırınız.


    Kuzgun Köyü No:89 Karaisalı ADANA

    0(532) 401 82 84 / 0(532) 466 33 47 / 0(542) 345 56 10

    www.ekotepe.com

    @ekotepe