Çocuk Dünyası / Kanz

Mağazalarının ilki 1995 yılında Kanz adıyla Antakya'da hizmete girmiştir. Kanz şıklığı, dayanıklılığı ve çocukların ihtiyacını karşılayan ürün yelpazesi ile kalitesini kanıtlamış bir Alman markasıdır. Aynı dönemlerde açılan “Çocuk Dünyası” isimli ve patentli mağazaları ise farklı kaliteli çocuk ürünleri ile yine Antakya’da hizmete girmiştir.

Kanz ve Çocuk Dünyası sinerjisi ile İskenderun’da ve Mersin’de de mağazalar açan grup, Adana ilindeki ilk Kanz mağazasını 2007 yılında Ziyapaşa-Pandora Sokak’ta açmıştır. Uzun yıllar burada hizmet veren mağaza daha geniş bir yer arayışıyla Ağustos 2017’de Turgut Özal’a taşınmış ve yine Çocuk Dünyası mağazası ile yan yana hizmet vermektedir.

Çocuk Dünyası mağazasında Carter’s, Mayoral, Chicco, İdil Baby, Cassiope Baby, Pierre Cardin, Prego, Casual, Philips-Avent ile organik tekstil ürünleri olan Kiti Kate markalarının geniş yelpazelerine ulaşılabilmektedir.

Adana Çocuk Dünyası mağazası 2 katlı, yaklaşık 500 metrekarelik geniş alana sahip olup 0-12 yaş bebek-çocuk giyim ve ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Mağazada hastane çıkışları, bebek battaniyeleri, bebek aksesuarları, oyuncaklar, çocuk abiye kıyafetleri, anne-bebek çantaları, mama önlüğü, biberon, emzik, elektronik süt sağma pompası, dijital ateşölçerler ile birlikte bebek arabaları, puset, oto koltuğu, yürüteç, oyun parkı, ahşap beşik ve daha birçok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Başka illerde yaşayan müşterilerin talebi doğrultusunda internet üzerinden satışa da olanak sağlayan Çocuk Dünyası ve Kanz Mağazaları, uzun süredir instagram üzerinden de @cartersmayoraladana ve @kanzadana sayfaları ile ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermektedir.


   Güzelyalı Mah. Turgut Özal Bulvarı 81126 Sok. A Blok Zemin Kat (Metropol Sineması yanı) ÇUKUROVA – ADANA

    0 (322) 233 33 36 / 0 (506) 113 96 28