Mina Kids Club

Mina Kids Club, Ocak 2019 ‘da yeni Adana Valiliğinin tam karşısında oyun evi ve cafe konseptiyle açıldı. 18 aydan 8 yaşa kadar oyuncakların yer aldığı mekanın sahibesi uzun yıllar okul öncesinde eğitimci olarak çalıştı. Çocuk gelişimi mezunu öğretmenlerin çocuklarla ilgilendiği mekanda hem mesleklerle ilgili bölümler, farklı yaş grupları için oyuncaklar, hem cafe tarafı, hem de teras kısmı bulunmaktadır. Dışarı kısmında minik bir kum havuzu ve trambolin vardır.

18-36 ay ve 48-60 ay oyun gruplarının bulunduğu Mina Kids Club’ta saatlik atölyeler de düzenlenmektedir. 4 saate kadar çocuğunuzu öğretmenlere emanet edebilirsiniz.

Cafe kısmında her tarza hitap eden yiyecekler bulunmakta ve oyun alanı rahatça gözükmektedir. Doğum günleri kutlanmakta ve özel doğum günü paketleri, süslemeleri bulunmaktadır.

Mina Kids Club Pazartesi hariç her gün açıktır. Hafta içi 10:00-20:00 arası, hafta sonu 10:00-20:30 arası açık olan mekan saatlik ücret sistemiyle çalışmaktadır. 1 saat sonrasında saatlik ücrette indirim uygulanmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak ve güncel fiyat bilgisini öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.


   Döşeme mah. Baysan İş Merkezi. A Blok (Yeni Valilik Karşısı) Seyhan – ADANA

    0 (535) 798 82 38